Hakkımızda

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Elika İnşaat & Refrakter Bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Elika İnşaat & Refrakter, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Elika İnşaat & Refrakter Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Detaylar

Hizmetlerimiz

Kalıp Beton Uygulamaları

Baskı beton kalıpları , beton ve betonarme ürünler şekil veren kalıplardır. Bu kalıplar ürünün kalitesine ve uzun ömürlüğüne göre a) Kauçuk, b)Fiber malzemelerinden imal edilir.

Detaylar

Anker Kaynağı Uygulamaları

Monolitik / Beton uygulamaları, refrakter malzemeleri dökmeden veya işleme sokmadan önce ankraj malzemesi uygulaması gerektirir. Farklı çaplara, tip ve pozisyonlara bağlı olarak,

Detaylar

Refrakter Tuğla Örüm Uygulamaları

Refrakter tuğla örümünde deneyimli ekibimizle, cam fırınları, frit fırınları ve sanayi fırınları refrakter tuğla uygulama ve örümü hizmetleri verilir…

Detaylar

Referanslarımız

Fikirlerinizi Bizimle Hayata Geçirin...